Life Changing Bread/Kosten: Difference between revisions
Appearance
Created blank page |
mNo edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! | |||
!Alnatura | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|Sonnenblumenkerne | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Leinsamen geschrotet | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Mandeln | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Haselnüsse | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Cashew | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Haferflocken | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|+ | |||
! | |||
! | |||
! | |||
! | |||
|- | |||
|Chia Samen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|Flohsamenschalen | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
Revision as of 10:10, 9 November 2023
| Alnatura | |||
|---|---|---|---|
| Sonnenblumenkerne | |||
| Leinsamen geschrotet | |||
| Mandeln | |||
| Haselnüsse | |||
| Cashew | |||
| Haferflocken |
| Chia Samen | |||
| Flohsamenschalen | |||